Hakkımızda

   Babamız; MUSTAFA YILMAZ’ ın 1957 Tarih li Ticaret sicil kaydıyla başladığı ticaret hayatı O Tarihte Oto Tamir, Torna, Revizyon, Elektrik ve Nakliyat ambarı ile TÜRKPETROL AKARYAKIT BAYİLİĞİ, madeni yağ ticaretini bünyesinde bulunduran YILMAZ KARDEŞLER ŞİRKETİ bölge ekonomisine hizmet vermiştir.

   1970 yılında kendi adına işletmeye başladığımız TÜRKPETROL BAYİLİĞİ, 1975 Yılında kurulan OTO YILMAZ Koll. Şti. İle Yedek parça ve madeni yağ ticaretini bünyesine katarak hizmet vermeye devam etmiştir. 1984 yılında sigorta acentelik ve aracılık hizmetleri faaliyetlerini de katarak yelpazemizi genişlettik.

   1997 YILINDA Kurulan YILMAZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. İle sigorta işi bağısız hale gelmiştir.

   OTO YILMAZ hizmet ağımız;  Kamyon gurubunda= FORD SERİSİ: Her çeşit yedek parça, MERCEDES, SCANIA, HINO, ASKAM, DODGE, RENAULT, VOLVO, MAN Çekici ve kamyonlarının, yürür, fren ve elektrik parçalarıyla,  DİĞER HAFİF TİCARİ, OTOBÜS, MİDİ VE MİNİBÜS ile YERLİ & AVRUPA OTOMOBİL GURUBU ARAÇLARDA her nevielektrik parça stoklarımızı ihtiyacınızı karşılamak üzere taleplerinize sunuyoruz.

   CASTROL ve BP madeni yağları, gresleri ve tüm çeşitlerini bayiliğimiz bünyesinde bulabilirsiniz.

   MUTLU AKÜ BAYİİLİĞİMİZ bölgesel satış başarısıyla, geniş çeşidi, satış ve sonrası hizmetleriyle sizlerledir.

   Servis hizmeti verdiğimiz FREN Birimimizde; Her çeşit Fren Balataları, Kampana Torna, Balata çakma, işlemleriniz itina ile yapılmaktadır.

   Bölgemiz hizmetine 2011 yılında sunduğumuz FREN TEST servisimizde;
16 ton dingil ağırlığı kapasitesine kadar tüm vasıtalarda; Emniyetinizi test ederek, yola güvenle çıkmayı, araç muayenesine sorunsuz gitmenizi sağlıyoruz.

Temel Degerlerimiz

   Köklülük, güvenilirlik, şeffaflık, öncülük, bağımlılık, gelişim, çözüm odaklılık ve ulaşılabilirlik.

Vizyon

   Sektör standartlarının gelişmesine katkıda bulunmak, sanayi kültüründe vasıta sahiplerinin bilincini; Araç, Servis ve ikmal zinciri olan yedek parça birlikteliğinin önemini geliştirerek otomotiv yan sanayi hizmetlerini yaygınlaştırmak, müşteri odaklı hizmet üreterek şirket değerlerini arttırmaktır.

Misyon

   Lider, ihtiyaç duyulan her noktada var olan, en çok tercih edilen, öncü, yenilikçi, bölgemizde faaliyet gösteren bir şirket olarak değer üretmektir.

Biz Kimiz?

Oto Yılmaz Keşan Yedek Parça

John Doe M.Sedat YILMAZ
Phone 0532 237 20 15

John Doe Serdar YILMAZ
Phone 0532 512 61 83

John Doe Emre YILMAZ
Phone 0532 648 23 48

Address Küçük Sanayi Sitesi 22.Blok No:5 KEŞAN
Phone 0284 714 38 08 - 714 42 50

Email togo1907@hotmail.com

Google Map

Map